Rekreační roubená stavba

S projektem výstavby rekreačního roubeného stavení jsme začali v roce 2014. Zakoupili jsme pozemek v Orlickém Záhoří o výměře 2 700 m2. Nechtěli jsme jít cestou penzionu, nýbrž cestou rekreační chalupy, abychom klientům zajistili co největší soukromí a klid. A tuto lokalitu jsme vybrali, protože zatím není až tak komerční a působí velice klidně.
Dle projektu činí zastavěná plocha 280 m2, zbytek je menší parkoviště a zahrada s hřištěm. Jedná se o dvě samostatné bytové jednoty s patrem o velikosti 200 a 200 m2. Mezi nimi se nachází část wellness s menším bazénem, saunou a vířivkou. V každé bytové jednotce se nachází velká společenská místnost s krbem, kuchyní, obývacím koutem a jídelním koutem, pět pokojů, dvě koupelny a dvě WC.
Dřevo na výstavbu bude použito z předhůří Orlických hor z douglasky tisolisté. Jelikož se stavba nachází v CHKO, musel být k tomu podřízen i projekt. Stavba do dané lokality určitě dobře zapadne.
Orlické záhoří je malebná vesnice v překrásném prostředí Orlických hor přímo u hranic s Polskem. Je to místo, které se vyplatí navštívit v kterémkoli ročním období. V obci se nachází mnoho turistických stezek, cyklostezek a skiareál, který má být v blízké době modernizován a částečně rozšířen.
Roubenka by měla být v provozu na podzim roku 2018.